Наша компанія вже близько 15 років виробляє маркізи, тканеві навіси та перголи.

Маркіза у Львові

Основне виробництво у нас знаходиться в Києві та основним ринком збуту також якось історично був Київ, Одеса, Харків, Дніпро в якому у нас є наші монтажні та сервісні бригади.

Так  як в даний час збільшилась кількість запросів на Заході Україні - ми вирішили відкрити наше представництво у Львові  , яке буде обслуговувати також  Івано-Франківськ , Тернопіль, Мукачево та інші міста.

На нашому  сайті Ви зможете знайти дуже багато ( декілька сотен) фото зроблених маркіз для наших клієнтів, в тому числі і у Львові.

Самими ходовими маркізами як завжди є ліктьові маркізи Malta  та Jamaica– відкритого типу з відносно дешевою ціною.

А також висувні автоматичні перголи, які не бояться вітру та сильного дощу і можуть закривати площі з одним двигуном до 50 кв. метрів .

Трохи менше продаються  касетні маркізи – хоча вони більш кращі в використанні та більш красиво виглядаюсь на фасаді дома. До них відноситься  коробова маркіза Palladio та Dakar.  Касета захищає тканину від забруднення, пилу та опадів в літній час, та консервує в зимовий час систему від попадання на тканину та двигун снігу.

Локтьова висувна маркіза

В нашому асортименті також є легкі пергольні системи (тобто на стійках), які створені для захисту від сонця та дощу середньої інтенсивності, а також витримують вітер силою до 4-х балів. Це системи KEEPER та MECTEND – їх зазвичай встановлюють в котеджах або на терасах квартир з невеликою поверховістю. Також їх можливо часто зустріти в ресторанах на площі Ринок у Львові , та в інших історичних місцях майже в кожному місті.

Виробник наших  систем – це європейські компаніі Selt , Gaviota, Mectend та інщі.

Тканини – для більшості систем це PARA (Італія) , рідше Sattler (Австрія ) . Для пергольних маріз - використовується армований PVC виробництва  S.Ferrari ( Франція ).

Пергольні маркізи с армованною тканиною PVC - це всепогодні динамічні системи, які на 100% захищать від дощу та сильного вітру і тому в них використовується трьох-слойний матеріал S.Ferrari який це витримує, а також він  не деформується у сильну спеку, а також в мороз. Для цих систем використовується тільки автоматичне керування маркізою-перголою.

В нашому асортименті 3 -ри самі ходові кольори сисем - Білий, Коричневий та Графітовий і близько 120 різних варіантів тканин як з зеленою, червоною, коричневою полоскою так і моно-тонних.

Тканина для маркіз у Львові

Також ми впевненні , що первинну консультацію по телефону , а потім і при виїзді на замір маркізи у Львові - ми дамо значно краше, ніж багато других компаній, так-як вже дуже довго і успішно їх виробляємо та встановлюємо.

Долгие годы мы собирали на нашем сайте огромное количество различной информации по данной теме - поэтому желаем Вам приятного и полезного просмотра, а если будут какие-либо вопросы, то мы всегда готовы на них ответить. C уважением, коллектив компании MARKIFLEX.

Маркизы MARKIFLEX @ 2010  https://markiflex.com.ua